Projektvezető (IT)-B28PM (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Partnerünk egy stabil hátterű magyar szoftverfejlesztő cég akik pénzintézetek informatikai igényeinek kiszolgálására specializálódtak.

Pozíció azonosító: B28PM

Projektvezető (IT)-B28PM

Feladatok

  • Szoftverfejlesztő és elemző csapatok irányítása a cégvezetés által kijelölt erővonalak mentén
  • A csapattagoknál felmerült problémák kezelése, munkájukat akadályozó tényezők elhárítása
  • PM és vezetői szintű ügyfél kapcsolattartás egyedi fejlesztésekhez, rendszerbevezetésekhez és üzemeltetéshez kapcsolódóan
  • Projektek, projektszakaszok, tevékenységek tervezése és nyomon követése.

Elvárások

  • Megoldás és eredményközpontú gondolkodás
  • Kiváló szóbeli és írásbeli kommunikációs készség
  • Hatékony, prioritás vezérelt, fókuszált munkavégzési képesség
  • Rendszerszemlélet
  • Felelősségteljes és proaktív hozzáállás
  • Megbízhatóság és csapatmunka
  • Projektmenedzselési és módszertani alapismeretek,
  • Minimum 3 év, IT projekt környezetben szerzett szakmai tapasztalat.

Előnyök

  • Konfliktuskezelési érzék és tapasztalat
  • Mások inspirálásának, motiválásának képessége
  • Nagyvállalati IT rendszerek működési elveinek ismerete
  • Rendszerkiváltási, migrációs projektekben szerzett tapasztalat
  • Magyar banki rendszerek, folyamatok, termékek ismerete
  • UML vagy egyéb folyamattervezési ismeretek (pl. EA)
  • Informatikai felsőfokú végzettség
  • Agilis projektmegvalósítási módszertanokban szerzett ismeretek

Amit kínálunk

  • Az ország meghatározó, legnagyobb pénzintézeti projektjeiben megszerezhető szakmai, vezetői tapasztalat
  • Jó hangulatú csapatban fontos, felelős szereplővé válás lehetősége
  • Hosszú távú, stabil munkahely
  • Versenyképes kompenzációs csomag
  • Fejlődési lehetőség, tanfolyamokon, továbbképzéseken való részvétel

Munkavégzés helye

Budapest

Küldd el az önéletrajzod nekünk!

Budapest