Projektvezető (kivitelezés) (Tatabánya)

Legyünk együtt sikeresek!

Az alábbi pozícióba keresünk leendő kollégát Partnerünk részére: Projektvezetőt

Projektvezető

Feladatok

  • Projekt műszaki előkészítése, tervek megvalósíthatóságának vizsgálata;
  • Anyagrendelés;
  • Nagy értékű gépek, eszközök rendelése, biztosítása a munkához;
  • Megfelelő munkaerő biztosítása;
  • Aktív részvétel a beruházói, megrendelői kooperációkon;
  • Kivitelezés közben a szükséges műszaki egyeztetések elvégzése, indokolt esetben tervező bevonásával;
  • Építési napló vezetése;
  • Biztonsági felülvizsgálatok elvégeztetése;
  • Megvalósítási dokumentáció elkészítése;
  • Műszaki átadás-átvétel.

Elvárások

  • Erős-, és gyengeáramú projektvezetésben szerzett tapasztalat
  • Jó kommunikációs képesség
  • Minimum középiskolai végzettség, felsőfokú végzettség előnyt jelent
  • Közép, vagy felsőfokú angol nyelvtudás előnyt jelent

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem,
  • Céges autó,
  • Dinamikus munkakörnyezet,

Munkavégzés helye

  • Tatabánya, Esztergom, Lábatlan, Nyergesújfalu

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással! A fényképes önéletrajzokat magyar nyelven várjuk. Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük! Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Tatabánya