Projektvezető - villanyszerelő (Budapest)

Villanyszerelő mesterként több éves gyakorlati tapasztalattal rendelkező munkatársat keresünk

A hirdetés már lejárt!

Cégünket sok éves tapasztalatunkra alapozva a piac egy bizonyos szegletére specializáltan hoztuk létre, így megrendelőink felé magas szolgáltatási színvonalat tudunk biztosítani. Fő tevékenységünk a lakossági és ipari villanyszerelés. Szakterületeink:

  • Épület villamosság
  • Világítási hálózat
  • Villanyszerelés
  • Ipari világítástechnika
  • Villámvédelem

Villamos szerelésvezető

 Villanyszerelő mesterként több éves gyakorlati tapasztalattal rendelkező munkatársat keresünk  - Már meglévő csapataink, projektjeink vezetésére

A leendő munkatárs feladatai lesznek:

  • A projektek terv szerinti megvalósítása - különös tekintettel a műszaki tartalomra költségekre, határidőkre, megrendelői igényekre
  • A teljes projekt csapat munkájának koordinálása, összehangolása
  • Folyamatos minőség-ellenőrzés a projekten
  • Beruházásokhoz kapcsolódó adminisztrációk

Budapesten és környékén végezzük lakossági és ipari létesítmények villanyszerelését.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • minimum szakirányú (villanyszerelői végzettség)
  • csapatvezetésben szerzett tapasztalat
  • Önállóság, terhelhetőség, rugalmasság
  • Jó kommunikációs és szervező képesség
  • Szakmai felkészültség, felelősségteljes gondolkodás, precíz, igényes munkavégzés
  • B kategóriás jogosítvány
A pozíció betöltéséhez előnyt jelent szerb és angol nyelvtudás, de nem kitétel.
Önéletrajzukat fizetési igény megjelölésével várjuk.

Budapest