QC Mikrobiológiai asszisztens (Budapest)

Humán Centrum Kft.

QC Mikrobiológiai asszisztens

Leírás

A skandináv NOVO Holding A/S tulajdonában lévő Xellia Pharmaceuticals vezető fejlesztő, gyártó és szállító cég az életmentő, anti-infektív gyógyszerek területén. A súlyos fertőzések elleni életmentő kezelések fejlesztésében szerzett tapasztalatra támaszkodva, a Xellia arra törekszik, hogy a termékei segítségével ne csak életeket mentsen, hanem segítsen a betegek életminőségének javításában is. A Xellia csapatának tagjaként hozzájárulhatsz a súlyos bakteriális fertőzések elleni harc sikeréhez.

Feladatok

  • Gyártásközi (IPC), végtermék és "Kész Adagolási Formában" lévő késztermék minták mikrobiológiai vizsgálata
  • Részvétel a minták fogadásában és kezelésében
  • Jegyzőkönyvek, munkalapok és formanyomtatványok készítése
  • Tisztaságvizsgálatok elvégzése TVC, MPN módszerrel
  • Sterilitás vizsgálatok kivitelezése
  • Mikrobiológiai azonosítási és bioindikátor tesztek elvégzése
  • Egyéb, a munkakörhöz tartozó vizsgálatok végrehajtása

Elvárások

  • Középfokú, szakirányú végzettség (mikrobiológus technikus- vagy vegyésztechnikus, vagy egyéb szakirányú végzettség)
  • Számítógépes rendszerek felhasználói szintű ismerete
  • Középfokú angol nyelvtudás

Munkaidő

  • Heti 40 óra hétfőtől péntekig

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Lendületes csapat és munkakörnyezet
  • Továbbképzési lehetőségek, más területek megismerésének lehetősége
  • Színes céges programok
  • Jókedvű és jó hangulatú csapatmunka
  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség

Előnyök

  • GMP környezetben, gyógyszergyártó vállalatnál szerzett munkatapasztalat
  • Dokumentációs gyakorlat és kivizsgálási módszerek ismerete
  • Audit/inspekciós tapasztalat

Munkavégzés helye

  • Budapest X.
Budapest