Quality Assurance Engineer (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Quality Assurance Engineer

Budapesti autóipari partnerünk keresi leendő, minőségügyben jártas mérnök kollégáját új pozíció betöltéséhez.

Feladatok

  • Minőségügyi rendszerek fejlesztése az autóipari és vállalati szabványoknak megfelelően
  • Mind külső mind belső vevői, beszállítói, cég-közi reklamációkezelés
  • APQP és PPAP folyamatokban és auditokon való részvétel
  • Problémamegoldási folyamatokban való aktív részvétel (PFMEA, CP, 8D riportok)
  • Megfigyelése és feljegyzése a minőségügyi vonatkozású költségeknek
  • Minőségügyi előrejelzések készítése, tréningek szervezése, aktív részvétel a cég minőségügyi célkitűzéseinek megvalósításában való fejlődésében
  • Dokumentációs feladatok ellátása, azok előkészítése
  • Üzleti utazásokra való hajlandóság

Elvárások

  • Stabil angol nyelvtudás
  • minimum 3 év szakmai tapasztalat minőségbiztosítás terén
  • Minőségügyi módszerek ismerete (PPAP, 8D, Kaizen, 5Why, stb.)
  • Autóipari szabványok ismerete (IATF 16949; VDA 6.3; VDA 6.5)
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség
  • MS Office programok ismerete
  • Előny: német nyelv ismerete

Amit kínálunk

  • Multinacionális környezet
  • Fejlődési lehetőség mind karrier mind pedig személyes oldalról
  • Versenyképes díjazás és juttatási csomag

Munkavégzés helye

Budapest

Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését, kérem angol nyelvű önéletrajzával jelentkezzen az „Jelentkezem az állásra” gombra való kattintással.

Budapest