Quality manager (Székesfehérvár)

A hirdetés már lejárt!

Legyünk együtt sikeresek!

Felsővezetőt keresünk egy TIER1, TIER2 szintű autóipari gyártó vállalat részére, az alábbi pozícióba:

Quality manager (Fejér megye)

Feladatok

  • A vállalat minőségbiztosítási területének teljeskörű összefogása;
  • TIER1 és TIER2-es beszállítóként a vevőkkel kapcsolattartás;
  • Hatékony minőségirányítási rendszer fenntartása és folyamatos fejlesztése;
  • Minőségi feltételek (IATF 16949) biztosítása, megfelelő alkalmazása és betartása;
  • Külső-, belső és auditok lebonyolítása;
  • Minőségi eredmények nyomon követése;
  • Vevői elégedettség kulcsmutatóinak ellenőrzése.

Elvárások

  • Diploma
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás (a német nagy előny)
  • Minőségbiztosítási területen szerzett min. 3 év vezetői tapasztalat
  • Autóiparban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Vállalati gépjármű
  • Cafeteria
  • Bónusz

Munkavégzés helye

  • Székesfehérvár

Tárgy mezőben: QUALITY MANAGER, Fejér megye

Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Székesfehérvár