Quality System Auditor (Zalaegerszeg)

Legyünk együtt sikeresek!

Multinacionális autóipari gyártó Partnerünk részére keresünk tapasztalattal rendelkező Quality System Auditort a következő pozícióba:

Quality System Auditor

Feladatok

  • Szabványos és vevői követelményeknek való megfelelés biztosítása, az eltérő szabványokon alapuló belső auditokon keresztül;
  • Belső / külső folyamat- és rendszerellenőrzések ütemezése / végrehajtása,
  • A folyamatban lévő fejlesztések koordinálása, valamint az ellenőrzési pontokon végrehajtott tevékenységek nyomon követése és értékelése;
  • A minőségellenőr csapat irányítása során, fejlesztési és fegyelmi intézkedések szükségszerű ellátása;
  • Részvétel új projektek bevezetésében;
  • Képzések tartása a társosztályoknak, a szervezet hatékonyságának növelése érdekében.

Elvárások

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • VDA 6.3 belső folyamatauditor képesítés
  • Quality ismeret (APQP, PPAP, MSA, SPC)
  • Intenzív gyakorlati tapasztalat belső auditok önálló elvégzésében
  • Emberek menedzselésében szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Motiváló bérezés + cafeteria, negyedéves bónusz
  • Professzionális, modern munkakörnyezet
  • Támogató, összetartó csapat
  • Változatos, kihívást jelentő feladatok
  • Folyamatos fejlődési lehetőség, tervezhető karrierút

Előnyök

  • IATF 16949 auditor képesítés
  • Külső auditok lebonyolításában szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye

  • Zalaegerszeg

Jelentkezését a "jelentkezem az állásra" gombra kattintással várjuk.

A fényképes önéletrajzokat magyar és angol nyelven is várjuk.
Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát is. Köszönjük!

Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +36 30/295-8396(Schubert Ildikó)

Zalaegerszeg