Rakodógép kezelő (Uraiújfalu)

Mezőgazdasági cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Rakodógép kezelő

Elvárások:

Nagyfokú mobilitás, megbízhatóság, Önálló munkavégzés, OKJ rakodógépkezelő bizonyítvány, Gépkezelő Hatósági Igazolvány

Előnyt jelent:

Növénytermesztésben, állattenyésztésben szerzett munkatapasztalat

Feladatok:

Teleszkópos rakodógép üzemeltetése, karbantartása, Egyéb mezőgazdasági tevékenységek ellátása, Termények ki- és berakodása a síktárolók területén, A raktár területének tisztán tartása

Amit kínálunk:

Főállású munkakör, Versenyképes jövedelem, Hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye:

Uraiújfalu

Uraiújfalu