Raktári dokumentumkezelő (Szigetszentmiklós)

Raktári környezetben képzeled el magad és az emelés sem jelent problémát? Fiatal és lelkes vagy tele energiával? Unod már az egy helyben ülést, de szeretnél irodai környezetben dolgozni? Pályakezdő vagy és szeretnél egy hosszútávú munkalehetőséget? Akkor jelentkezz bátran!

A világ egyik vezető irattározási és dokumentum-menedzsmenttel foglalkozó vállalata, raktári adminisztrátor munkakörbe keres munkavállalót.

Raktári dokumentumkezelő

Feladatok

  • Iratok, dobozok pakolása, rendezése (max.15 kg)
  • Iratok szállítása
  • Irattári rend kialakítása
  • Raktározási feladatok
  • Jegyzékek elkészítése/adminisztráció
  • Napi szinten felmerülő kikeresési és betárolási feladatok proaktív kezelése
  • Egyéb irattározáshoz kapcsolódó feladatok

Követelmények

Szükséges végzettség és tapasztalat:

  • Minimum középfokú vagy szakmunkás végzettség és erkölcsi bizonyítvány
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
  • Hasonló területen, dokumentumkezelésben szerzett munkatapasztalat előnyt jelent
  • Levéltári szakképesítés, szakmai végzettség előny
  • Digitalizálásban (szkennelésben)/adatrögzítésben/archiválásban/iratkezelésben szerzett tapasztalat előny.

    Szükséges képesség:

  • Precíz, gyors munkavégzés
  • Könnyebb fizikai munkavégzésre való képesség
  • Monotonitás tűrés
  • Rugalmas hozzáállás és ügyfélorientált gondolkodásmód.

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Stabil háttér, nemzetközi környezet
  • Fiatal, dinamikus csapat

Munkavégzés helye

Szigetszentmiklós