Raktári áru-összekészítő, anyagmozgató (Szeged)

A hirdetés már lejárt!

Prohumán

Nagy múlttal rendelkező partnercégünk részére keresünk

munkatársat.

Raktári áru-összekészítő, anyagmozgató

Feladatok

  • Beérkező áruk lerakodása/felrakodása targonca segítségével
  • A tárolt készlet elrendezése, mozgatása, átrakása, tároló helyek feltöltése, a készletek állagmegóvása
  • Komissiózás, az áruk megrendelés szerinti összegyűjtése
  • Számítógépes nyilvántartás készítése, dokumentációk ellenőrzése
  • Higiéniai és munkavédelmi előírások betartása

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Három műszakos munkarend vállalása
  • Érvényes, 2013 után frissített targoncavezetői engedély
  • Precíz, pontos munkavégzés

Előnyök

  • ERP azaz vállalatirányítási - rendszer ismeret
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek: Word, Excel
  • Raktári gyakorlat

Amit kínálunk

  • Stabil, magyar tulajdonosi háttérrel rendelkező cégcsoport, biztos jövedelem
  • Hosszú távú munka- és fejlődési lehetőség
  • Utazási költségtérítés
  • Teljesítményalapú bónuszrendszer, béren kívüli juttatások
  • Munkahelyi meleg étkeztetés

Munkavégzés helye

Szeged

A pozícióra a jelentkezéseket a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással várjuk.

Prohumán
Szeged