Raktári Csoportvezető (Komárom)

A Kayser Automotive Systems már évek óta megbízható fejlesztője és szállítója az autóipari cégeknek. A Kayser cégcsoport által gyártott és kínált kiváló minőségű, motortérbe beépíthető alkatrészek (mint pl. levegőcsatornák, szelepek, csatlakozók, szűrők, motor vezetékek) ismertek szinte minden európai, ázsiai és amerikai autóipari gyártó és beszállító cég számára.

Komáromi gyártásunkba KERESÜNK munkatársat az alábbi pozícióba:

Raktári Csoportvezető

FELADATOK:

  • 12-15 fő raktáros munkájának irányítása, folyamatos kordinálása, ellenőrzése és fejlesztése
  • Az elvégzett feladatok hatékonyságának mérése
  • Munkautasítások betartatása
  • Raktári auditok vezetése
  • Készletnyilvántartás pontosságának fenntartása és folyamatos ellenőrzése
  • Kiszállítások előkészítésének, végrehajtásának felügyelete
  • Raktári anyagmozgások nyomonkövetése a beérkezéstől a kiszállításig
  • Állandó folyamatoptimalizálásra törekvés
  • A FIFO alapelv betartása, betartatása  raktári- és kiszállítási területen egyaránt
  • Heti leltárak elvégzésének kordinálása, nyomonkövetése, a dokumentálás és riportolás ellenőrzése

ELVÁRÁSAINK:

  • 3 műszakos, 8 órás munkarend vállalása
  • Minimum 1 év raktári vagy termelési területen szerzett szakmai /vezetői tapasztalat
  • Vezetői képességek
  • Döntéshozatali képesség
  • Megbízhatóság
  • Dolgozók motiválása
  • Számítógépes ismeret (MS Office, SAP)

SZEMÉLYES KOMPETENCIÁK:

  • Csapatban történő hatékony munkavégzés
  • Rugalmasság
  • Változásokhoz való pozitív hozzáállás
  • Jó stressztűrő képesség
  • Szabálykövető magatartás

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Piachoz igazított fizetés- és cafetéria juttatás
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Kihívást jelentő feladatok
  • Fiatalos, lendületes csapat
Komárom