Raktári csoportvezető (Komárom)

Legyünk együtt sikeresek!

Az alábbi pozícióba keresünk egy kb. 10 fős csoport élére vezetőt, releváns, raktározási tapasztalattal:

Raktári csoportvezető

Feladatok

  • Árukezelés
  • Bejövő nyersanyagok átvételének koordinálása
  • Bejövő nyersanyagok, alapanyagok rendszerbe történő rögzítése, ( saját MES rendszert fogunk használni erre nem SAP-t)
  • kommunikáció a nyersanyagot szállító beszállítóval a szállítások érkezésének idejéről
  • A bejövő nyersanyagok, alapanyagok számára a folyamatos raktári betárolás biztosítása
  • Raktári kapacitás maximalizálása, belső rakodások irányítása
  • Raktárban tárolt alapanyagok eljárások szerinti tárolásának biztosítása
  • Késztermékek kamionra történő pakolásának koordinációja a kiszállításnál
  • Anyagmozgatás
  • Hozzá tartozó eszközállomány menedzselése
  • A termelési területekről érkező ( rendszeren keresztül) alapanyag és nyersanyag igény belső anyagmozgatásának menedzselése
  • Az üzemhez és a belső raktárhoz rendelt targoncák és emberi erőforrások irányítása ellenőrzése
  • Külföldi vezetővel rendszeres egyeztetések (angol nyelven)
  • Irányítási feladatok
  • Raktárosok koordinálása, ellenőrzése, szabályok betartatása
  • Jelenléti ívek kezelése, szabadságolások
  • Új belépő kollégák betanítása
  • Oktatások
  • Raktárosok kiválasztási folyamatában történő részvétel

Elvárások

  • Középfokú végzettség;
  • Targancajogosítvány;
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás (külföldi a felettes);
  • 5-6 év releváns tapasztalat, raktározásban és min. 3 év vezetői tapasztalat;
  • 2021. nyaráig 1, majd után több műszakos munkarend vállalása.

Amit kínálunk

  • Motiváló bérezés
  • Cafeteria
  • Étkezési hozzájárulás, melegkonyha Partnerünknél

Munkavégzés helye

  • Komárom

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással!
A fényképes önéletrajzokat magyar és idegen nyelven várjuk.
Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük!
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Komárom