Raktári dolgozó (Budapest)

Gyógyszer-, illetve orvos-szakmai termékek nagykereskedelmével foglalkozó, nagy múltú, nemzetközi hátterű cégcsoport keres budapesti logisztikai központjába (XI. kerület)

Raktári dolgozó munkatársat

(teljes munkaidő)

Feladatok:

A Cégcsoport logisztikai központjába érkező anyagok és áruk átvétele, bevételezése, szétosztása és kiadása kapcsán adódó tevékenységek elvégzése

Elvárások:

  • minimum 8 általános iskolai végzettség,
  • raktározási területen szerzett min. 1 év tapasztalat
  • megbízhatóság, loyalitás,
  • önálló munkavégzés,
  • kulturált megjelenés, viselkedés.

Előnyök:

  • egészségügyi területen szerzett tapasztalat, egészségügyi termékismeret
  • érvényes targonca kezelői jogosítvány
  • felhasználó szintű számítógépes ismeretek.

Amit kínálunk:

  • nemzetközi, kulturált munkakörnyezet,
  • hosszú távú munkalehetőség,
  • utazási hozzájárulás,
  • munkaruha.

A fényképpel ellátott önéletrajzokat a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással várjuk.

Budapest