Raktári dolgozó (Hollandia)

A hirdetés már lejárt!

Raktári dolgozó a DPD számára Hollandiában (Eindhoven, Veenendaal)

Munkaköri leírás

Raktári dolgozóként a DPD-nél mindig elfoglalt. Kollégáival együtt berakodja és kirakodja a teherautókat, felemeli a csomagokat a teherautóról a megfelelő sávba, és fordítva. Sokféle csomag létezik, némelyik súlya akár 30 kiló is lehet! Ehhez tényleg jó formában kell lennie, tehát egy dolog biztos: mostantól kihagyhatja az edzőtermet!

Szükségünk van raktári dolgozókra, akik nem fél a fizikai munkától. A DPD-nél egész nap mozgásban van, és akár 30 kilós csomagokat is be- és kirak!

A munka a következő műszakokra van ütemezve:

  • délutáni műszak 14:00 - 22:30
  • éjszakai műszak 22:30 - 07:00 / 01:00-9:30

A juttatás a munkaidőtől, illetve műszaktól függ:

Juttatás:

  • Nappali műszak - 10,60 € / óra / brutto.
  • Műszakok 20:00 után - 10,60 € +30% = 13,78 óránként/ brutto
  • Műszakok 00:00 után - 10,60 € + 45% = 15,37 óránként / brutto
  • Hétvégén - 10,60 € +50% = 15,90 € / óra / brutt

Alkalmazottankénti követelmények:

  • érettségi nélküli középiskola
  • érettségivel rendelkező középiskola
  • felsőfokú/felsőfokú szakképzés
  • Nyelvtudás Angol – Alap, illetve középfok (B1)
  • Vezetői engedély B

Alkalmazotti juttatások:

  • Holland munkaszerződés
  • Évi 25 nap fizetett szabadság
  • Fizetés hetente – saját bankszámla birtoklása kötelező
  • Hollandiai koordinátor szolgálatai biztosítva
  • Biztosított szálláshely/kedvezményes áron
  • A Szállítás munkahelyre, illetve szálláshelyre biztosított céges járművekkel
  • A Holland társadalombiztosítási szám bejegyzéséről a munkáltató gondoskodik
  • A kötelező Holland egészségbiztosítás bejegyzéséről a munkáltató érkezést követően gondoskodik
  • Tanácsadás a kiutazással kapcsolatban
  • Ügynökségünk szolgálatai díjmentesek, a munka közvetítéséért nem számolunk föl semmilyen jutalomdíjat Hollandiába utazása előtt, sem pedig utána.

Munkavégzés helye: Eindhoven/ Veenendaal

Ledolgozott órák száma: 24-40 hetente

Munkakezdés időpontja: azonnal

Munkaviszony típusa: Teljeskörű munkaidő

Tájékoztatás a kiválasztási eljárásról:

Ha érdekli ez a pozíció, kérjük, küldjön nekünk egy önéletrajzot, ahol összes eddigi munkatapasztalatát feltűnteti. Minden munkatapasztalatot figyelembe veszünk, és segíthetünk a választásban. Azonnal felvesszük a kapcsolatot a kiválasztott jelölttel.