Társasjáték pakolás (Budapest)

Mind-Diák Szövetkezet

A GémKer-Gémklub Kereskedelmi Kft. fő tevékenysége a társasjáték kereskedelem. A hazai, modern társasjátékok piacán vezető pozícióval rendelkeznek. Jelentős nyugat-európai és amerikai kiadókat kizárólagosan képviselik Magyarországon, 20 nemzetközi márka kizárólagos forgalmazója. Értékteremtéssel foglalkoznak. Társadalmi céluk az embereket összehozni, a társasjáték kultúra terjesztésével elérni, hogy minél több család és baráti társaság minél több időt értékes együttléttel töltsön. Üzleti céluk, hogy minél több értékálló stratégiai, családi-, parti-, logikai- és gyerektársasjáték kerüljön magyar nyelven is a boltokba.

Társasjáték pakolás

Feladatok

  • Komissiózás
  • Rakodás
  • Egyéb raktári feladatok ellátása

Elvárások

  • Nappali tagozatos, aktív hallgatói jogviszony.
  • Fizikai terhelhetőség
  • Pontosság, megbízhatóság, precizitás
  • Önálló munkavégzés, csapatban való együttműködés

Munkaidő

  • Heti 20 - 25 óra vállalása

Amit kínálunk

  • Bruttó 1600 Ft/óra
  • Rugalmas időben végezhető diákmunka
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Kellemes munkahelyi környezet

Munkavégzés helye

Budapest IX.

Budapest