Raktári kisegítő (nyugdíjasok vagy megváltozott munkaképességűek részére) (Nagytarcsa)

(nyugdíjasok vagy megváltozott munkaképességűek részére)

A hirdetés már lejárt!

Humán Centrum Kft.

Raktári kisegítő (nyugdíjasok vagy megváltozott munkaképességűek részére)

Leírás

Partnercégünk, a higiéniai termékeket gyártó a Human Hygiene Kft. megbízásából keresünk raktári bekészítő, kisegítő munkakörre munkatársakat Nagytarcsára: nyugdíjas illetve megváltozott munkaképességűek jelentkezését várjuk.

Feladatok

  • Napi bekészítés raklapokra
  • Termékek összeszedése, pakolása

Elvárások

  • Önálló munkavégzés
  • 3-8 kg-os termékek emelése

Munkaidő

  • Napi 4-6 órában
  • 8:00-12:00 vagy 12:00-18:00

Amit kínálunk

  • Mindenkori magyar hatályos jogszabályok szerinti foglalkoztatás
  • Rendkívül kedvező nettó kifizetési arány (levonás mértéke mindössze 15% szja)
  • Azonnali kezdés

Munkavégzés helye

  • Nagytarcsa
Nagytarcsa