Raktári komissiózó (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Dél-Budapesten található logisztikai központba keresünk munkatársakat céges busztámogatással az alábbi pozícióba:

Raktári komissiózó

Amire számíthatsz, ha ezt a lehetőséget választod:

  • Fizetés: havi bruttó 250.000Ft alapbér+ műszakpótlékok+ bónuszrendszer + cafeteria
  • Ingyenes céges buszjárat Budapestről és Cegléd irányából
  • Munkába járás költségtérítése (15,- Ft/km)
  • Folyamatos szakmai fejlődés
  • Színvonalas, modern raktári környezet, korszerű géppark
  • Hosszútávú lehetőség kölcsönzésben egy dinamikusan fejlődő stabil hátterű cégnél

Te vagy a mi emberünk, ha rendelkezel az alábbiakkal:

  • 2 vagy 3 műszakos munkarend vállalása
  • Alapfokú végzettség (8 általános)
  • Megbízható, precíz munkavégzés
  • Tanulási hajlandóság
  • Fizikai munkabírás

Előnyt jelenthet:

  • Raktározásban és/vagy komissiózásban szerzett munkatapasztalat
  • Targoncavezetői OKJ-s bizonyítvány és érvényes jogosítvány (3313; 3324)

Feladataid lesznek:

  • Raktári anyagmozgatási kézzel és/vagy munkagépekkel
  • Raktári dokumentumok/munkalapok megfelelő, pontos kitöltése
  • Részvétel leltárakban
  • Anyagmozgató géppel végzett munka esetén a munkagép működődésének ellenőrzése, a gépnapló kitöltése
  • Egyéb végzettségének megfelelő és munkakörével összefüggő feladatok

Munkavégzés helye:

  • Dél-Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát - a pozíció megjelölésével - a "Jelentkezem az állásra" gombra kattintva!

Budapest