Raktári munkatárs (Dunakeszi)

Munkatársat keresünk

Raktári munkatárs

pozícióba.

Dunakeszin működő, háztartásieszközöket forgalmazó nagykereskedés keres raktári dolgozót.

Feladatok:

Bejövő áru lepakolása és raktárban történő elhelyezése, rendelések összeszedése, raktáron belüli árumozgatás, raktárban való rendrakás és rend megtartása. Az árumozgatás kézzel, békával, vagy targoncával történik.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Pontosság
  • Precizitás
  • Jó fizikai erőnlét

Előny:

Targonca jogosítvány előnyt jelent, de nem feltétel.

Egyéb információk:

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

2120 Dunakeszi, Pallag utca 29.

Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődését és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem önéletrajzát bérigény megjelöléssel küldje el a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Dunakeszi