Raktári munkatárs (Budapest)

Partnerünkhöz,a Knorr-Bremse Magyarországhoz keresünk raktárosi pozícióba kollégákat.
A Knorr-Bremse globális háttérrel rendelkező cég, magyaroszági telephelyén a vasúti jármű rendszerek fék- és fedélzeti rendszereinek gyártásával foglalkozik.

Raktári munkatárs

Feladatok

  • Raktári feladatok, konszolidáció, anyagmozgatás elvégzése
  • Adatok rögzítése SAP-ban
  • Alkatrészek kigyűjtése, betárolása
  • Magasraktári targonca magabiztos kezelése

Követelmények

  • Középfokú végzettség
  • Új típusú gépkezelő jogosítvány (3324, 3313, 3312)
  • Hasonló raktári munkakörben szerzett 2-3 éves tapasztalat
  • Számítógépes ismeret, felhasználói gyakorlat

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!! Egy speciális képzési rendszer segítségével megtalálhatod mi az ami neked testhezálló a Knorrnál.

Amennyiben érdekel a logisztika, raktározás, itt megismerkedhetsz a targonca vezetéssel, segítséget kapsz a jogosítvány megszerzéséhez.

Amit kínálunk

  • Vonzó bér és széleskörű béren kívüli juttatások
  • Teljesítményprémium, jelenléti prémium
  • Munkába járási támogatás

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest