Raktári összekészítő munkatárs (Fót)

A Delego Cégcsoport Magyarország egyik legdinamikusabban bővülő munkaerő-kölcsönző és- közvetítő vállalataként teljes körű HR szolgáltatást nyújt partnerei és az álláskeresők részére.

Autóipari alkatrészek gyártásával foglalkozó partnercégünk raktári részlegébe munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba:

Raktári összekészítő munkatárs
KV-BUD-16

Feladatok

  • Kézi anyagmozgatás
  • Címkézés, áruk dobozból való kicsomagolása, szétválogatása raklapokra
  • Szkennerrel történő munkavégzés
  • Előre kimért anyagok szétválogatása, műanyag ládákba helyezése
  • Tároló dobozokból a szállítandó termékek összegyűjtése, kiválogatása

Elvárások

  • Alapfokú iskolai végzettség
  • Jó kézügyesség, látás és monotónia-tűrés
  • Pontos, precíz munkavégzés

Előnyök

  • Raktározásban / kézi anyagmozgatásban szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye

  • Fót
  •  A munkába járást INGYENES céges buszokkal biztosítjuk számos településről!

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, fényképes szakmai önéletrajzát küldje el a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással!
Kérjük, a címben tüntesse fel a megpályázni kívánt pozíció nevét és a hirdetés számát.

Fót