Raktári pakolás (Budapest)

Mind-Diák Szövetkezet

Partnercégünk nemzetközi logisztikai és szállítmányozási szektorban független hajózási ügynökként foglalkozik minden fajta tengeri fuvarozással, 20 éve van jelen a magyarországi szállítmányozási piacon. Jelenleg raktári pakoló pozícióba keresünk diák munkatársat!

Raktári pakolás

Feladatok

  • Raktári pakolás
  • Csomagok pakolása
  • Csomagok előkészítése szállításra

Elvárások

  • Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Pakoláshoz megfelelő fizikum

Munkaidő

  • Heti 2-3 nap vállalása rugalmas beosztásban
  • Hosszú távú munkavégzés, szeptembertől is

Amit kínálunk

  • Bruttó 1550 Ft/óra diákbér
  • Rugalmas beosztás

Előnyök

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye

Budapest, XXIII. kerület (BILK Terminal, kijutás BKK-val (66B busszal))

Budapest