Raktári ügyintéző (Budapest)

Partner cégünk egy dinamikusan növekvő, technológia-orientált középvállalat, amely szemészeti implantátumok és műtéti eszközök gyártásában vezető szerepet tölt be Európában. Zsámbéki központjukban találhatóak a kutatás-fejlesztés, a gyártás, a logisztika és a minőségirányítás részlegei, míg Budapesten, Franciaországban és Csehországban lokális, Genfben pedig nemzetközi kereskedelmi irodát működtetnek.
Több, mint 60 országba exportálnak, a legfontosabb piacaik között van Németország, ahol partnercégeken keresztül jelentős a piaci részesedésük.

Partnerünk új munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Raktári ügyintéző

Feladatok

  • Szemészeti fogyóanyagokkal, kézi műszerekkel és szemészeti berendezésekkel kapcsolatos raktározási folyamatok végzése
  • Beérkező áruk átvétele, komissiózása, raktári elhelyezése
  • Vevői megrendelések összeállítása, csomagolása és futárszolgálatoknak történő átadása, adott esetben kiszállítása
  • Raktár kezelése, rendszeres leltározása
  • A raktári folyamatok során keletkezett hulladék kezelése

Elvárások

  • Minimum érettségi
  • Hasonló munkakörben szerzett 2-3 éves tapasztalat
  • Precizitás
  • Kiváló szervező- és önálló problémamegoldó készség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Targoncakezelői jogosítvány

Előnyök

  • Egészségügyi végzettség vagy egészségügyi területen szerzett tapasztalat
  • Logisztikai végzettség vagy tapasztalat
  • Alapszintű angol nyelvtudás
  • IFS vagy SAP szoftver rendszer ismerete

Amit kínálunk

  • Dinamikusan fejlődő innovatív vállalat stabil háttérrel
  • Versenyképes fizetés, béren kívüli juttatások
  • Csapatmunka egy fiatalos és energikus csapatban

Munkavégzés helye

Budapest, XI. kerület

Referenciaszám: LM-10907

Budapest