Raktáros (Debrecen)

A FlexiForce Hungary Kft. szekcionális garázskapu alkatrészek gyártására, nagykereskedelmére

szakosodott európai piacvezető holland társaság.

Raktáros

munkatársakat keresünk

Feladatok

  • beérkező áru mennyiségi, minőségi átvétele, kimenő áru összekészítése, felrakodása szállításra
  • belső anyagmozgatási feladatok ellátása
  • készletek folyamatos rovancsolása, leltárban való felvétele
  • munkavédelmi szabályok betartása
  • raktári rend és tisztaság fenntartása

Elvárások

  • raktárosi tapasztalat
  • érvényes targoncavezetői engedély, NKH –s vizsga megléte
  • vezetőüléses targoncavezetői engedély elvárás, a vezetőállásos engedély megléte előny
  • targoncavezetői gyakorlat
  • számítógépes ismeretek
  • kétműszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk

  • stabil hátterű vállalat
  • kulturált munkakörnyezet
  • béren kívüli juttatás
  • hosszú távú munkalehetőség
  • Hajdúböszörményből céges buszjárat

Munkavégzés helye

FlexiForce Hungary Kft., 4031 Debrecen, Richter Gedeon utca 24.

Debrecen