Raktáros (Makó)

Prohumán

Nemzetközi háttérrel rendelkező partnercégünk csapatába, multinacionális környezetbe keresünk munkatársat az alábbi munkakörre:

Raktáros

Feladatok

  • A beérkező alapanyagok érkeztetése, mintázása, címkézése, megfelelő tárhelyre szállítása
  • Termelési igényeknek megfelelően alapanyagok komissiózása
  • A vevői megrendelésekkel összhangban a késztermékek rakodásra való előkészítése, valamint azok kamionra rakodása
  • Gépek, berendezések, eszközök, munkaterület tisztán tartása az előírásoknak megfelelően, leltározásban való részvétel

Elvárások

  • Középfokú végzettség (szakmunkás végzettség, érettségi)
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Megbízható, új feladatokra nyitott személyiség
  • Három műszakos folyamatos munkarend vállalása (hétfőtől vasárnapig)
  • Targoncavezetői OKJ és új típusú NKH jogosítvány

Előnyök

  • Releváns logisztika munkakörben szerzett tapasztalat
  • Élelmiszeripari tapasztalat
  • SAP ismeret

Amit kínálunk

  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség tervezhető beosztással (8 órás munkarend)
  • Versenyképes fizetés, teljesítményfüggő havi mozgóbér, éves bónusz
  • Béren kívüli juttatás
  • Kedvezményes munkahelyi étkezés
  • Utazási költségtérítés
  • Céges buszjárat az alábbi útvonalon: Szeged-Makó, Hódmezővásárhely-Makó
  • Fejlődési, és továbbképzési lehetőségek
  • Balesetbiztosítás
  • Modern munkakörnyezet zöldmezős beruházással épült új gyárépületben
  • Közösségi rendezvények és egész évben izgalmas vállalati programok

Munkavégzés helye

Makó

Prohumán
Makó