Raktáros (Kistarcsa)

A hirdetés már lejárt!

A CÉGRŐL: A Megatherm 1989-es alapításától eltelt 28 év alatt a fűtési készülékek, fürdőszoba-berendezések, szaniteráruk kereskedelmének meghatározó cégévé vált. Jelenleg 19 telephelyén mintegy 120 alkalmazottat foglalkoztat. A cég több ezer épületgépészeti kivitelező és szakkereskedelmi vállalkozás beszállítója volt az eltelt időszakban, így termékeink hazánk építményeinek jelentős részében megtalálhatók.

Célunk, hogy magas színvonalú szolgáltatást nyújtsuk a disztribúció során. A magyar tulajdonban lévő nagykereskedésünk sikereit, ügyfélközpontú, etikus és átlátható üzleti szemléletének, valamint lojális munkatársainak köszönheti.

Raktáros

Feladatok

  • az áru komissiózása a kiszedési listának megfelelően,
  • komissiózó tárhely feltöltése,
  • a komissiózott áru tételes minőségi és mennyiségi ellenőrzése
  • a raktárkészlet rendben tartása, napi készletegyeztetés,
  • raktári rend folyamatos fenntartása,

Elvárások

  • minimum 8 általános iskolai végzettség,
  • egy műszakos műszakrend vállalása hétfőtől péntekig, (7:30-16:30 )
  • pontos, gyors, precíz, megbízható munkavégzés,
  • együttműködő készség,
  • felelősségtudat.

Előnyök

  • targoncavezető engedély és OKJ bizonyítvány,

Amit kínálunk

  • bejelentett jövedelem
  • havi jutalom
  • év végi jutalom,
  • stabil vállalati háttér.

Egyéb információk

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Munkavégzés helye

Kistarcsa

Kistarcsa