Raktáros (Budapest)

Raktárost keresünk 9. kerületi munkahelyre!

Skandináv tulajdonú, fagyasztott élelmiszert forgalmazó, nagykereskedelmi kisvállalat keres hűtőházába gyakorlott raktárost. Cégünk 1995. óta forgalmaz fagyasztott halat, rákot, tenger gyümölcseit fővárosi éttermek, szállodák és a viszonteladók részére. Speciális készletünk kezeléséhez keresünk csapatunk bővítésére új kollégát.

Feladatok

  • áruk átvétele, kiadása, ellenőrzés
  • árumozgatás, folyamatos feltöltés,
  • címkézés, rendszerezés, gépi rögzítés,
  • rendelések összekészítése,
  • raktár rendben tartása,
  • vevők udvarias, szakszerű és segítőkész kiszolgálása.
  • Eseti jelleggel árukiszállítás.

Elvárások

  • jó fizikum, hideg munkahelyi klíma tűrése,
  • csapatmunkára alkalmasság,
  • áruismeret gyors elsajátítása,
  • felhasználói színtű számítógépes ismeretek,
  • dolgozni akarás, megbízhatóság, precizitás, tisztaság.

Előnyök

  • targoncavezetői és/vagy B kat. jogosítvány,
  • középfokú végzettség,
  • idegennyelv-ismeret,
  • hasonló területen szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

  • azonnali kezdés,
  • versenyképes fizetés,
  • fejlődési lehetőség,
  • tömegközlekedéssel is jól megközelíthető munkahely,
  • fiatalos csapat, közvetlenség, barátságos hangulat.
  • 100%-ban bejelentett, hosszútávú munkahely,
  • több mint 25 éve stabilan működő vállalat által nyújtott biztos háttér,
  • 1 műszakos munkarend: hétfőtől péntekig, 7-15:30 h,
  • minőségi, szigetelt munkaruha,
  • kedvezményes vásárlási lehetőség a termékekből.

Jelentkezéséhez csatolja fényképes szakmai önéletrajzát és jelezze fizetési igényét!

Budapest