Raktáros (Szentendre)

A HAWLE név világszerte a minőséget, a vevőközpontúságot és az innovációt jelenti.

A HAWLE vízellátás és csatornázás minőségi szerelvényeinek gyártója.

A HAWLE magyarországi képviselete és gyára 1989-ben alakult, azóta elismert anyagbeszállítója a víziparnak.

Kereskedelmi csapatunk erősítésére keresünk a legkorábbi belépéssel motivált kollégát

Raktáros

Feladatok:

  • Cég szentendrei telephelyén lévő központi raktárában raktárosi, anyagmozgatási feladatkör elvégzése a raktárvezető irányításával
  • Beérkező és kimenő áruk fizikai átvétele és mennyiségi ellenőrzése
  • Bizonylatolás elvégzése

Elvárások:

  • Targoncavezetői jogosítvány
  • Számítógépes ismeretek
  • Önálló, precíz munkavégzés

Előnyök:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Valamely vállalat irányítási rendszer ismerete
  • Műszaki gondolkodásmód

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bér és juttatások
  • Kiszámítható munkaidő
  • Komfortos munkakörnyezet
  • Modern munkaeszközök

A fényképes szakmai önéletrajzát kérjük, küldje el a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással, vagy adja le személyesen a Hawle Kft. telephelyén (2000 Szentendre, Dobogókői út 5.).

Szentendre