Raktáros (Budapest)

A Berwin Ruhagyár Zrt. munkatársat keres az alábbi munkakör betöltésére:

Raktáros

(egy műszakban, teljes munkaidőben)

Feladatok

  • nyersáru és készáru átvétele, minőségi és mennyiségi ellenőrzése
  • készáru kiszedés, csomagolás, szállításra előkészítés
  • leltározásban való részvétel
  • kamionok le- és felrakodása

Elvárások

  • raktárosi területen szerzett tapasztalat
  • középfokú végzettség
  • pontosság, precizitás

Előnyök

  • termelő vállalatnál szerzett tapasztalat
  • targonca vizsga
  • számítógépes ismeretek (Excel, Word, Outlook)

Amit kínálunk

  • Bér: megegyezés szerint

Egyéb:

  • 1 műszakos munkarend
  • túlóra lehetőség

Munkavégzés helye

Budapest, 18. kerület, Tóth Á. u.1/a. (a vállalat telephelyén)

Önéletrajzokat várjuk a "Jelentkezem az állásra" gombra kattintva.

Budapest