Raktáros (Tata)

Cégünk 25 éve meghatározó piaci szereplője gépgyártási szakterületünknek. Bővülő feladataink ellátására

Raktáros

munkatársat keresünk.

Feladatok

  • Beérkező áruk dokumentációinak és mennyiségének ellenőrzése, átvétele
  • Raktári polcok feltöltése
  • Termelési részlegünk részére anyagok kiadása.
  • Készletmozgások lekövetése számítógépes nyilvántartásban.

Elvárások

  • Raktári munka ismerete.
  • Csavarok, anyák, csapágyak, acéláruk, hajtóművek, villanymotorok, pneumatika elemek alapszintű ismerete.
  • Számítógépen végzett anyag bevételezésben és kiadásban szerzett gyakorlat, vagy nagyfokú hajlandóság és képesség számítógépes készletkezelési tranzakciók lebonyolításának gyors megtanulására.
  • Beérkező és kiadásra kerülő anyagok kézi rakodása.
  • Elkötelezettség a raktári rend és tisztaság kialakítására és fenntartására.
  • Lakóhely Tatán, illetve 10km-es körzetében.
  • Targoncavezető jogosítvány előny, de nem feltétel.
  • Érettségi, vagy szakmunkás bizonyítvány.

Amit kínálunk

  • Egyműszakos munkarend
  • Hosszú távú biztos munkahely
  • Kiemelkedő havi fizetés

Munkavégzés helye

Tata

Jelentkezés írásban, részletes szakmai önéletrajzzal.

Tata