Raktáros (Törökbálint)

Tapasztalt

Raktáros

kollégát keresünk.

Feladatok:

  • Áruátvétel, pakolás, rakodás
  • Bútor kiszállítás, összeszerelés (alkalmanként)

Munkakör betöltésének feltételei:

  • Szakirányú végzettség, vagy ezen a területen eltöltött több éves tapasztalat, referencia személy bemutatásával előző vagy korábbi munkahelyről
  • Büntetlen előélet
  • A cég ügyfélköre miatt az ápolt kulturált megjelenés és viselkedés elengedhetetlen

Előnyök:

  • IKEA-nál, KIKA-nál szerzett tapasztalat
  • Alapfokú idegen nyelv tudás
  • Teherautó vezetési rutin (IVECO Daily)

Amit kínálunk:

  • Stabil, hosszútávú vállalatszemlélet
  • Versenyképes jövedelem, valamint utazási költség-hozzájárulás

Munkavégzés helye:

IDdesign MAXCity Bemutatóterem, Törökbálint (26 perc a Déliből tömegközlekedéssel)

Fényképes önéletrajzokat a fizetési igény megjelölésével várjuk.

Törökbálint