Raktáros (Budapest)

RELAX 2000 KFT

A Relax 2000 Kft, mint az árnyékolástechnikai piac meghatározó résztvevője, azonnali munkakezdéssel munkatársat keres Raktáros munkakörbe.

Feladatok:

  • az ügyfelek magas színvonalon történő kiszolgálása,
  • beérkezett szállítmányok átvétele ellenőrzése, a raktár feltöltése,
  • kiszállítandó áru összekészítése, ellenőrzése, kiadása,
  • az áru rakodása, anyagmozgatása,
  • rendszeres leltár készítése,

Elvárások:

  • minimum középfokú végzettség,
  • legalább 3 év raktári munkatapasztalat,
  • műszaki affinitás,
  • precíz munkavégzés, megbízhatóság,
  • kiváló kommunikációs készség,
  • jó problémamegoldó képesség,
  • terhelhetőség, rugalmasság, kiváló fizikai álló képesség
  • önálló, felelősségteljes munkavégzésre való képesség,
  • a pályázó önmagára és környezetére egyaránt igényes személyiség,

Előnyök:

  • IV. kerület és vonzáskörzeti lakhely,
  • érvényes targoncavezetői jogosítvány (gyakorlat)

Amit kínálunk:

  • fiatalos csapat,
  • stabil vállalati háttér,
  • változatos, kihívásokat jelentő munkakör.

Munkavégzés helye:

Budapest IV. kerület

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, jelentkezni, fényképes szakmai önéletrajzzal és a bérigény megjelölésével lehet.

Budapest