Raktáros (Eger)

A hirdetés már lejárt!

Egri automata sebességváltó gyártás területére keresünk tapasztalattal rendelkező Raktáros - Emelőgépkezelő kollégákat

Raktáros

Feladatok

  • sajátgyártott tételek bevételezése és betárazása,
  • sajátgyártott tételek le/felpakolása azonosítása,
  • komissió lista alapján tételek kiszedése és felkészítése, azonosítása,
  • import áru átvétele, átcsomagolása és betárazása automata vagy manuális polcos rendszerbe.

Követelmények

  • Több műszakos munkarend vállalása (3 műszak 8 órás munkavégzés)
  • középfokú végzettség,
  • B kategóriás jogosítvány,
  • vezető üléses, vezető állásos, gyalog kíséretű targoncavezetői engedély,
  • raktáros – Emelőgépkezelő területen szerzett legalább egy éves tapasztalat

Amit kínálunk

  • stabil háttérrel rendelkező nemzetközi nagyvállalat,
  • modern, tiszta környezet,
  • fejlődési lehetőség,
  • teljesítményhez igazodó versenyképes jövedelem és prémium,
  • iskolakezdési támogatás,
  • választható Cafeteria,
  • étkezési támogatás,
  • különböző sportolási lehetőségek.

Munkavégzés helye

Eger

Eger