Raktáros (Pest megye)

4. kerületi papír - írószereket forgalmazó partnercégünkhöz keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Raktáros

Feladatok

  • Az áruk megadott megrendelések szerinti kigyűjtése és összeválogatása
  • Raktári árukészlet mozgatása
  • Raktári rend fenntartársa

Elvárások

  • OKJ-s targoncavezetői jogosítvány (3313)
  • Komissiózásban szerzett minimum 1 éves tapasztalat

Előnyök

  • Újpesthez közeli lakhely
  • Azonnali munkakezdés

Amit kínálunk

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Munkavégzés ideje, kizárólag munkanapokon történik
  • Rugalmas munkamenet, feltétlen támogatás, a minél jobb minőségű munkavégzés érdekében
  • Bérezés: Nettó 200.000 Ft + bónusz
  • Korrekt vezetők - munkatársak, kulturált munkakörnyezet
  • 2 műszakos (délelőtti, délutáni) 8 órás munkarend

Munkavégzés helye

  • Pest megye