Raktáros (Herceghalom)

Talentis Consulting Zrt. keres, partnere az R – KORD Kft. számára,

dinamikusan bővülő csapatába, gyakorlattal rendelkező

Raktáros

munkatársat.

Feladatok

  • Beérkező termék megfelelő rendszer szerinti elhelyezése
  • Anyagnyilvántartási szoftver kezelése
  • Készáru megfelelő elhelyezése és szállításra történő előkészítése
  • Anyagok mozgatása targonca, kézi és elektromos béka segítségével
  • Raktározás, raktárrend folyamatos fenntartása
  • Leltározásban való aktív részt vétel

Elvárások

  • B kategóriás vezetői engedély
  • Gyakorlatias szemlélet
  • Lelkes, csapatjátékos beállítottság
  • Pontos és önálló munkavégzés

Előnyök

  • Raktározás területén szerzett tapasztalat
  • Legalább középfokú vagy szakirányú végzettség
  • Targoncavezetői jogosítvány
  • Számítógépes felhasználói ismeretek

Amit kínálunk

  • Határozatlan idejű főállású munkaviszony
  • Stabil vállalati háttér és infrastruktúra
  • Versenyképes jövedelem
  • Jó munkakörülmények, fiatalos csapat és munkakörnyezet
  • Munkába járási támogatás
  • Szakmai képzések támogatása

Munkavégzés helye

Herceghalom

Amennyiben a pozíció leírásában foglaltaknak megfelel, kérjük küldje el a fényképpel ellátott önéletrajzát a benne megjelölt bérigénnyel a „Jelentkezem az állásra” gombra kattintva.

Herceghalom