Raktáros (Budapest)

Vállalatunk a magyar számítástechnikai és biztonságtechnikai nagykereskedelmi cégek egyik meghatározó szereplője. Sok éves tapasztalatunkkal, fiatalos csapatunkkal dinamikusan fejlődve értékesítjük termékeinket partnereinknek országszerte. Folyamatosan bővülő csapatunkba keresünk kollégát az alábbi pozícióba.

Raktáros

Feladatok

  • Árukiadás vevők és szállítók részére
  • Beérkező szállítmányok fogadása, minőségi és mennyiségi átvétele
  • Termékek raktárba történő betárolása, visszáru kezelés
  • Áruk mozgatása, csomagolás, címkézés, leltározás

Elvárások

  • Önálló, hatékony munkavégzés
  • Udvarias, ügyfél centrikus fellépés

Előnyök

  • Raktáros vagy raktározással kapcsolatos munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Stabil, biztos és biztonságos munkahely
  • Versenyképes jövedelem
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Világmárkák termékeinek megismerése
  • Könnyű fizikai munka
  • Egy műszakos munkarend, nincs hétvégi munkavégzés
  • Azonnali munkakezdés
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Új építésű, modern munkahely, fűtött raktárral

Foglalkoztatás időtartama, időbeosztás, munkarend

Hétfő-csütörtök: 8:30-17:00-ig Péntek: 8:30-16:00-ig

Munkavégzés helye

1044 Budapest, Megyeri út 51.

Küldje el jelentkezését a "Jelentkezem az állásra" gombra aló kattintással!

Budapest