Raktáros (Kacsóta)

Feladatok

  • Anyagok és áruk mozgatása, rakodása különféle szállítóeszközökre
  • Alapanyagok és termékek csoportosítása, rakodása
  • Raktáron belüli anyagmozgatás végzése
  • Szállításra váró áruk előkészítése

Elvárások

  • Minimum szakmunkás végzettség
  • Emelőgépkezelői/targoncavezetői jogosítvány
  • Hasonló területen, termelőüzemben szerzett munkatapasztalat

Előny

  • Élelmiszeriparban szerzett tapasztalat
  • Pontos, precíz, önálló, megbízható munkavégzés
  • Terhelhetőség, megfelelő higiéniai szemlélet

Amit kínálunk

  • Felelősségteljes munka, és ezzel együtt járó hosszú távú munkalehetőség egy sikeres, stabil és gyorsan növekvő vállalatnál
  • Előrelépési lehetőség
  • Versenyképes jövedelem és egyéb juttatások (bónusz, év végi jutalom, kp juttatás, dolgozói kedvezmények)

Munkavégzés helye

Kacsóta, Baranya megye

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és szakmai múltja találkozik elvárásainkkal, örömmel várjuk magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát a pozíció megjelölésével a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással.

Kacsóta