Raktáros (Magyarország)

A hirdetés már lejárt!

Raktáros

Feladatok

  • Áru fogadása, átvétele, mozgatása, betárolása, összekészítése, kiadása és ellenőrzése
  • Vállalati rendszerben történő dokumentáció
  • Mindennapos targonca és kézi béka használat
  • Raktári rend fenntartása

Követelmények

  • Minimum 8 általános iskolai végzettség
  • Targonca vezetésében szerzett rutin
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Jó fizikai erőnlét, állóképesség, fizikai terhelhetőség
  • Megbízható, felelősségteljes személyiség
  • Önálló munkavégzés

Előnyt jelent:

  • Új típusú OKJ-s targoncavezetői engedély
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Hosszú távú, bejelentett munkaviszony egy stabil vállalatnál
  • Munkaidő: hétfőtől csütörtökig 8:00 -17:00, pénteken 8:00 - 14:30, fél óra ebédszünettel
  • Juttatási csomag: bruttó 300.000 Ft/hó + nettó 13.000 Ft cafeteria + bejárás támogatás (15 Ft vagy 86%)
  • OKJ-s vizsga hiányában beiskolázás
  • Munkaruha biztosított

Munkavégzés helye:

Budaörs