Raktáros (Törökbálint)

Az InnoCore Vision Kft egy rendkívül megbízható, stabil és gyorsan növekvő disztribútor cég a nemzetközi szórakoztató elektronikai piacon. Szinte valamennyi európai országban jelen vagyunk, ügyfeleink nagykereskedők, kiskereskedelmi láncok, online kereskedők. Kizárólag felső kategóriás gyártók új termékeit forgalmazzuk, mint Samsung, LG, Apple, Canon, Nikon, Sony, és Panasonic. Széles körű nemzetközi tapasztalatainknak és szakmailag rátermett csapatunknak köszönhetően, egy olyan ellátási láncot hoztunk létre, amely lehetővé teszi számunkra, hogy rugalmasan, gyorsan, tudjunk reagálni ügyfeleink igényeire a változó piaci környezet támasztotta kihívások közepette is. Célunk, a már meglévő disztribúciónk folyamatos fejlesztésére alapozva új piacokra való kilépés, és még magasabb ügyfél elégedettség elérése.

A sikeres pályázat elérése céljából kérjük, jelentkezéséhez mindenképp csatoljon önéletrajzot.

FŐBB FELADATOK:

- beérkező és kimenő áruk kamionról vagy furgonról való leszedése/felrakása, szkennelése, adminisztratív és fizikai ki/betárolása a raktárba;
- áruk komissiózása, szállító járműnek megfelelően egységraklapok készítése (akár 3 méter magasságig), él védőzése, fóliázása manuálisan;
- anyagmozgatás;
- áruátvételben és kiadásban való aktív részvétel;
- raktári rend biztosítása;
- munkaterület takarítása, tisztán tartása;
- áruk mennyiségi és minőségi ellenőrzése;
- egyéb adminisztratív és kézbesítési feladatok ellátása.
- belföldi és nemzetközi szállítási feladatok ellátása furgonnal

AZ ÁLLÁSHOZ TATOZÓ ELVÁRÁSOK:

raktárosi munkakörben szerzett tapasztalat előny;
- Törökbálint közeli lakhely előnyt jelent
- B kategóriás jogosítvány;
- Minimum 2 éves gépkocsi vezetői, sofőri gyakorlat;

Pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Fizetés próbaidőt követően nettó 250 000Ft.

Munkabér

  • Nettó  220 000   /hó
Törökbálint