Raktáros (Veresegyház)

Humán Centrum Kft.

Raktáros

Leírás

A Humán Centrum Kft. működése alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal veresegyházi partnercégünk megbízásából keresünk munkavállalókat az alábbi feltételekkel:

Feladatok

  • A raktározással kapcsolatos programok használata (adatbevitel, lekérdezés, dokumentáció)
  • Általános mérőeszközök használata: mérőszalag, mérleg, tolómérő, stb.
  • Szállítmányok megkülönböztetése,azonosítása bontása, csomagolása, átvétele és kiadása
  • A csomagok típus szerinti elhelyezése (rakatolás, esőtől való védelem, tűz-/robbanás-veszélyesség)
  • Szükség szerint kéziszerszámokat használata (Fogó, csavarhúzó, dugókulcs, villáskulcs, kalapács, stb.)
  • Időszakos és éves leltár elvégzése
  • Ellenőrzési feladatok elvégzése

Elvárások

  • Alapfokú iskolai végzettség
  • 1 éves raktári tapasztalat (termelési
  • Targoncajogosítvány (állásos/vezetőüléses/gyalogos)
  • Alapfokú számítógépismeret (MS Office)
  • Rugalmasság, stressztűrőképesség

Előnyök

  • Tűzvédelmi szakvizsga

Munkavégzés helye

  • Veresegyház
Veresegyház