Raktáros, anyagmozgató (Fót)

Knüppel Csomagolástechnika Kft. 100 éves német anyavállalattal rendelkező, piacvezető kereskedelmi vállalatunk fóti raktárába keres

raktáros, anyagmozgató munkakőrbe

kollégát.

Főbb feladatok, munkák:

  • A beérkező áru raktárba történő betárolása
  • A megrendelt áruk összekészítése szállításra, szükséges csomagolás elvégzése
  • A termékek körültekintő kezelése
  • Raktári rend és tisztaság fenntartása
  • Leltározásban való részvétel

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Legalább alapfokú iskolai végzettség
  • Targonca vezetői engedély és aktív gyakorlat megléte (homlokvillás, oldalvillás – magasemelésű)
  • Raktározási, anyagmozgatási munkakörben szerzett tapasztalt
  • Alkalmasság az önálló munkavégzésre
  • Precíz, pontos, megbízható munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Raktárirányítási rendszer ismerete (SAP)
  • Német vagy angol alapfokú nyelvismeret

Amit kínálunk:

  • Stabil vállalati környezet, hosszútávú munkalehetőség
  • Főállású, bejelentett munkaviszony
  • 1 műszakos munkarend

Fót