Raktáros, áruösszekészítő (Budapest)

Budapesti telephelyű, az informatikai és biztonságtechnikai piacon 25 éve jelen lévő nagykereskedés keresi

Raktáros, áruösszekészítő

pozícióba új munkatársát

Feladatok

  • Beérkező áru pakolása, rendszerezése;
  • Beérkező áru bevételezése;
  • Megrendelések összekészítése és házhozszállítása;
  • Beérkező rendelések rögzítése egy vállalat irányítási rendszerbe;
  • Szállítólevelek kiállítása;
  • Beszerzésben való részvétel;
  • Tételes áruátvétel;
  • Fennmaradó időben áruszállítói feladatok ellátása.

Elvárások

  • Pozitív és dinamikus jellem vagy;
  • Ügyfélközpontú a szemléleted;
  • Jó kommunikációs készséggel rendelkezel;
  • Minimum középfokú a végzettséged;
  • B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezel;
  • Autóvezetői tapasztalattal rendelkezel;
  • Kiválóan ismered Budapestet.

Előnyök

  • Budapest környéki városok ismerete;
  • Jó szervezési készség és gyors munkavégzés;
  • Számítástechnikai eszközök alapismerete.

Amit kínálunk

  • Folyamatos képzésekkel segítjük a szakmai és személyes fejlődésed;
  • Versenyképes fizetést és Cafetériát kínálunk számodra;
  • Jó hangulatú csapatépítő programokkal várunk;
  • Egy igazán fiatalos és családias környezetben dolgozhatsz.

Munkavégzés helye

Budapest

Amennyiben magadra ismertél a fentiekben, ne habozz!

Várjuk az önéletrajzodat a "jelentkezem az állásra" gombra kattintással a betölteni kívánt pozíció megjelölésével!

Budapest