Raktáros, áruszállító (Budapest)

25 éve a piacon vezető pozíciót betöltő, folyamatosan fejlődő, informatikával és biztonságtechnikával foglalkozó vállalat vagyunk. Az egyéni erősségekre fókuszálva támogatjuk a szakmai és a személyes fejlődésedet. A nálunk dolgozó kolléga munkáját minden esetben megbecsüljük, az elért teljesítményeket pedig elismerjük és jutalmazzuk.

Jövőbeni munkatársunk nyitott a fejlődésre, tud önállóan dolgozni, igényes a keze közül kiadott munkára. Csapatunknak kellemes munkahelyet és munkakörnyezetet, valamint kiegyensúlyozott, stabil munkalehetőséget biztosítunk.

Raktáros, áruszállító

Feladatok

  • Beérkező áru pakolása, rendszerezése;
  • Beérkező áru bevételezése;
  • Megrendelések összekészítése és házhozszállítása;
  • Beérkező rendelések rögzítése egy vállalatirányítási rendszerbe;
  • Szállítólevelek kiállítása;
  • Beszerzésben való részvétel;
  • Tételes áruátvétel;
  • Fennmaradó időben áruszállítói feladatok ellátása.

Elvárások

  • B kategóriás jogosítvány;
  • Több éves autóvezetői tapasztalat;
  • Pozitív és dinamikus jellem;
  • Jó kommunikációs készség;
  • Minimum középfokú végzettség;
  • Budapest kiváló ismerete.

Előnyök

  • Budapest környéki városok ismerete;
  • Jó szervezési készség és gyors munkavégzés;
  • Érvényes OKJ targoncavezetői engedély;
  • Számítástechnikai eszközök alapismerete.

Amit kínálunk

  • Folyamatos képzések;
  • Versenyképes fizetés és cafetéria;
  • Jó hangulatú csapatépítő programok;
  • Családias környezet.

Amennyiben magadra ismertél a fentiekben, ne habozz! Várjuk az önéletrajzodat a "jelentkezem az állásra" gombra kattintással, a betölteni kívánt pozíció megjelölésével!

Budapest