Raktáros (fix éjszakai műszakban) (Dunaharaszti)

A hirdetés már lejárt!

Dinamikusan fejlődő cégünk magas szintű logisztikai szolgáltatásainak számos jónevű magyar és nemzetközi vállalat szavaz folyamatosan bizalmat. Dunaharaszti telephelyünk csapatába keresünk

Raktárosokat (fix éjszakai műszakban)

Feladatok

  • küldemények kezelése
  • kamionok fel- és lerakodása
  • árumozgatás, ki- és betárolás
  • raktár tisztán tartása

Elvárások

  • targoncavezetői gyakorlat
  • megbízhatóság
  • nagyfokú precizitás és rugalmasság
  • csapatszellem

Előnyök

  • új típusú OKJ targoncavezetői jogosítvány

Amit kínálunk

  • versenyképes juttatást (bruttó alapbér + műszakpótlék + havi prémium + bejárás támogatás + cafeteria juttatás)
  • targoncavezetői jogosítvány megszerzését tanulmányi szerződéssel
  • stabil munkahelyet egy nagymúltú nemzetközi logisztikai cégnél
  • fiatalos munkahelyi légkört

Munkavégzés helye

Dunaharaszti

Munkaidő: napi 8,5 óra (fix éjszakai műszakban, H-P 20:00-04:30)

Jelentkezés: magyar nyelvű fényképes önéletrajzzal
Várható kezdés: azonnal