Raktáros- gépjárművezető (Budapest)

Budapest 11.kerületben működő, építőipari termékeket forgalmazó cég keres

raktáros- gépjárművezető

kollegát, hétköznapokon 7:00-15:00-ig tartó munkavégzésre.

Feladatok:

  • Áru fogadása, átvétele, kiadása és ellenőrzése
  • Visszáru kezelés, leltározás
  • Raktáron belüli anyagmozgatás végzése
  • Szállításra váró áruk előkészítése
  • Raktári rend fenntartása,
  • Áruszállítás 1,5 tonnás teherautóval

Elvárások:

  • Vevő orientált munkaszemlélet
  • Munkatapasztalat raktáros/targoncás munkakörben
  • Targoncavezetői jogosítvány és gyakorlat
  • Önálló, pontos és hatékony munkavégzés
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Stabil, biztos munkahely, kis létszámú családias környezetben
  • Versenyképes jövedelem, egyéb juttatások (év végi jutalom, dolgozói kedvezmény)
  • Fiatalos, lendületes csapat

Budapest