Raktáros - gépkezelő (Biatorbágy)

A Szűcs Ferrotrade Fém- és Acélkereskedelmi Kft. 2009 májusában alakult, 100%-os magyar tulajdonban van. Cégünk tulajdonosai és ügyvezetői több évtizedes hazai és nemzetközi acélkereskedelmi gyakorlattal és tapasztalattal rendelkeznek. A Szűcs Ferrotrade Kft. gazdasági tevékenységét csak belső, saját forrásaiból finanszírozza, és eredményes, nagy forgalmat bonyolító vállalkozássá nőtte ki magát az elmúlt években. Cégünk vezérelve, hogy vevőit megbízható partnerként szakszerűen, a legjobb minőségben szolgálja ki. Célunk, hogy az acélkereskedelemben elért nevünket, megbízhatóságunkat tovább öregbítsük, megtartsuk.

Raktáros - gépkezelő

Feladatok

  • Acéláruk(lemezek, tekercsek, szalagok) összekészítése, komissiózása,
  • Áru mozgatása targoncával (2,5 - 3,0 tonnás lemezkötegek, 5 - 8 tonnás tekercsek),
  • Beérkező autók átvétele, az autón lévő áru biztonságos leszedése targoncával,
  • Kimenő autók felpakolása targoncával.

Elvárások

  • Érvényes vezető üléses vagy elektromos targoncára jogosítvány,

A pozíció betöltésénél a következők előnyt jelentenek:

  • Targoncával történt munkavégzésben szerzett tapasztalat
  • Acéllemezek, tekercsek, hosszú áruk, színesfém félgyártmányok ismerete
  • Acélipari gépek (táblásító, hasító) használatában való jártasság
  • Önálló munkavégzés
  • Darukezelői jogosítvány

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés,
  • Stabil háttér,
  • Hosszú távú munkalehetőség,
  • Munka és védőruha,
  • Jó hangulat, fiatal csapat

Foglalkoztatás jellege, időtartama:

  • Hosszútávú foglalkoztatás teljes munkaidőben egy műszakban
  • Munkaidő: H-Cs: 8.00-16.30 P: 8.00-15.30

Munkavégzés helye

Biatorbágy, Rozália park

Jelentkezését A "jelentkezem az állásra" gombra kattintással várjuk.

Biatorbágy