Raktáros / irattáros (Székesfehérvár)

A világ egyik vezető irattározási és dokumentum-menedzsmenttel foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Raktáros / irattáros

Elvárások:

Alapfokú végzettség (8 általános), Erkölcsi bizonyítvány

Előnyt jelent:

Raktáros tapasztalat, Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)

Feladatok:

Dobozok, iratok, pakolása, szállításra előkészítése, rendezése (max. 15-20kg), Raktározási feladatok, Szállítások támogatása

Amit kínálunk:

Versenyképes fizetés, Hosszú távú munkalehetőség, Stabil háttér, nemzetközi környezet, Fiatal, dinamikus csapat

Munkavégzés helye:

Szigetszentmiklós

Székesfehérvár