Raktáros-komissiózó (Gyál)

A hirdetés már lejárt!

Ha szeretsz csapatban dolgozni , nem okoz gondot a több műszakos munkarend vállalása és még a targoncát is profin vezeted jelentkezz Gyálon található élelmiszer raktárunkba.

Raktáros-komissiózó

Feladatok

  • Termékek összekészítése raklapokra illetve Roll kocsira
  • Anyagmozgatás és PDA-s rendszerrel való komissiózás
  • Mindennapos targonca használat
  • Raktári rend fentartása

Elvárások

  • Érvényes OKJ targoncavezetői jogosítvány legalább gyalogkíséretű (3312)
  • Precíz munkavégzés
  • Három műszak vállalása

Előnyök

  • Vezető üléses (3324) és vezető állásos (3313) targonca vezető jogosítvány megléte
  • Magas emelésű targoncavezetői tapasztalat
  • Azonnali munkakezdés

Amit kínálunk

  • Stabil vállalati háttér
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Munkaruha
  • Utazási költségtérítés (autó vagy BKV)
  • Hétfőtől-Vasárnapig tartó munkavégzés, 5 nap/hét
  • Kiemelkedő bérezés
  • Munkavégzés helye: Gyál
  • Beosztás egy hónapra előre

Küldje el jelentkezését a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással!

Gyál