Raktáros munkatárs (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Egyműszakos munkára vágysz és az angol nyelvtudásodat is kamatoztatnád? Olvass tovább mert az a hirdetés neked szól!

Telekommunikációs eszközöket gyártó partnercégünkhöz keresünk raktári munkatársat.

Raktáros munkatárs

Feladatok

  • Vevői megrendelések vagy belső kérések előkészítése
  • A beérkező és a visszaküldött csomagok fogadása és ellenőrzése
  • Raktárkészlet feldolgozása (felvétel, kirakodás, címkézés, tárolás)
  • Adatrögzítés vállalatirányítási rendszerben
  • Raktári rend fenntartása
  • Együttműködés a pótalkatrész- kezelő és logisztikai osztállyal

Követelmények

  • Excel ismerete
  • Angol nyelv ismerete - a kommunikáció szintjén (A2 / B1)
  • Raktározási tapasztalat

Amit kínálunk

  • Hétfőtől-Péntekig 08:00-16:30 (fél óra ledolgozandó ebédidő)
  • Br. 300000 - 380000 HUF / hó közötti bérezés tapasztalat függvényében
  • Jó csapat

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest