Raktáros munkatárs (Debrecen)

A hirdetés már lejárt!

A hazai műszaki, karbantartási piac jelentős és meghatározó magyar tulajdonban lévő anyagforgalmazó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Raktáros munkatárs

Elvárások:

Néhány éves tapasztalat raktározási területen, Számítógépes programok ismerete és használata, Jó teherbíró képesség

Előnyt jelent:

B kategóriás jogosítvány, Gépipari, műszaki ismeret, Hasonló területen szerzett tapasztalat

Feladatok:

Raktározási feladatok ellátása, árupakolás, , Megbízóról:, Magyarországon több évtizede működő, karbantartási-műszaki anyagok forgalmazásával foglalkozó vállalkozás keres munkatársat a fenti pozíció betöltésére

Amit kínálunk:

Családias környezet, Ingyen kávé, Cafeteria, Kirándulások, csapatépítő programok

Munkavégzés helye:

Debrecen

Debrecen