Raktáros / Targoncás (Kecskemét)

Prohumán

Alumínium állványzatokat és létrákat gyártó partnerünk részére keresünk

kollégákat

Raktáros / Targoncás

Feladatok

  • Készletek átvétele, a kijelölt helyre szállítása és elhelyezése
  • Kivételezésnél a kiadandó készlet megkeresése, a rakomány megbontása, a készlet kiadásra való előkészítése, a kiadóhelyre szállítása és átadása
  • Tárolt készletek elrendezése, mozgatása, átrakása, a tároló helyek feltöltése, a készletek állagmegóvása, raktárrend folyamatos fenntartása
  • Nyilvántartások vezetése
  • Kiadott lista alapján gépkocsik kézi, és gépi rakodása, a felrakott áruk darabszámának ellenőrzése
  • Anyagmozgatásokhoz szükséges alapvető készlet ellenőrzések elvégzése az SAP-ben

Elvárások

  • OKJ-s targoncavezetői bizonyítvány és jogosítvány
  • Targoncavezetői tapasztalat
  • Megbízható és felelősségteljes hozzáállás
  • Pontos, precíz munkavégzés

Amit kínálunk

  • Versenyképes alapbér
  • Kiemelkedő juttatási csomag
  • Motivációs béren kívüli juttatások
  • Ingyenes konditerem bérlet
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Fejlődés/előrelépési lehetőség (oktatások, tréningek)
  • Kettő műszakos munkarend

Munkavégzés helye

Kecskemét

A pozícióra a jelentkezéseket a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással várjuk.

Prohumán
Kecskemét